Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w fascynującej wycieczce do wrocławskiego Hydropolis – unikatowego centrum wiedzy o wodzie. Uczniowie dowiedzieli się, że życie na naszej planecie rozpoczęło się właśnie od wody, dowiodła tego projekcja multimedialna. Następnie dzieci przeszły na strefę głębin, gdzie obejrzały stworzenia głębinowe i mogły przeżyć legendarną podróż na batyskafie „Trieste”. Kolejnym etapem był ocean życia i żarłacz tygrysi polujący na ławicę tuńczyków. Odwiedziliśmy również strefę relaksu oraz wzięliśmy udział w ciekawych warsztatach związanych z wodą. Wróciliśmy do szkoły bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i jeszcze bardziej ciekawi świata.