30 kwietnia wzięliśmy udział w akcji „Biało-czerwoni”, której celem jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz budowanie szacunku do symboli narodowych naszego kraju. W tych dnia, na korytarzach i w salach lekcyjnych, królowały biel i czerwień.
Wszystkim życzymy radosnej i słonecznej majówki, pełnej odpoczynku, uśmiechu oraz dumy z naszych biało-czerwonych barw. 
